Förtroendevalda i Ånge kommun

Josefin Svedbäck (s)

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragStartSlut
Bygg- och miljönämnden Ersättare 2023-01-01 2026-12-31
Kommunfullmäktige Ledamot 2022-10-15 2026-10-14