Förtroendevalda i Ånge kommun

Lina Lindman (vf)

Kontaktinformation

E-post:
lina.lindman@politikerange.se

Uppdrag (3 st)

OrganisationUppdragStartSlut
Kommunfullmäktige Ledamot 2022-10-15 2026-10-14
Kommunstyrelsen Ersättare 2023-01-01 2026-12-31
Utbildningsutskottet Ledamot 2023-01-10 2026-12-31