Förtroendevalda i Ånge kommun

Stig Malmberg (sd)

Kontaktinformation

E-post:
stig.malmberg@politikerange.se

Uppdrag (3 st)

OrganisationUppdragStartSlut
Kommunfullmäktige Ledamot 2022-10-15 2026-10-14
Kommunstyrelsen Ledamot 2023-01-01 2026-12-31
Koncern- och Finansutskottet Ledamot 2023-01-01 2026-12-31