Förtroendevalda i Ånge kommun

Mikael Ahnström (s)

Kontaktinformation

E-post:
mikael.ahnstrom@politikerange.se

Uppdrag (3 st)

OrganisationUppdragStartSlut
Kommunfullmäktige Ersättare 2022-10-15 2026-10-14
Kommunstyrelsen Ersättare 2023-01-01 2026-12-31
Socialutskottet Ledamot 2023-01-10 2026-12-31