Förtroendevalda i Ånge kommun

Anna Arvidson (s)

Kontaktinformation

E-post:
anna.arvidson@politikerange.se

Uppdrag (3 st)

OrganisationUppdragStartSlut
Kommunfullmäktige Ledamot 2022-10-15 2026-10-14
Kommunstyrelsen Ersättare 2023-01-01 2026-12-31
Samhällsbyggnadsutskottet 1:e vice ordförande 2023-01-01 2026-12-31