Förtroendevalda i Ånge kommun

Jan Filipsson (s)

Kontaktinformation

E-post:
jan.filipsson@politikerange.se

Uppdrag (4 st)

OrganisationUppdragStartSlut
Kommunfullmäktige Ledamot 2022-10-15 2026-10-14
Kommunstyrelsen Ledamot 2023-01-01 2026-12-31
Koncern- och Finansutskottet Ersättare 2023-01-01 2026-12-31
Samhällsbyggnadsutskottet Ordförande 2023-01-01 2026-12-31