Förtroendevalda i Ånge kommun

Dennis Hjalmarsson (sd)

Kontaktinformation

E-post:
dennis.hjalmarsson@politikerange.se

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragStartSlut
Kommunfullmäktige Ersättare 2022-10-15 2026-10-14
Valnämnden Ledamot 2023-01-01 2026-12-31