Förtroendevalda i Ånge kommun

Linda Mattsson (vf)

Kontaktinformation

E-post:
linda.mattsson@politikerange.se

Uppdrag (3 st)

OrganisationUppdragStartSlut
Kommunfullmäktige Ledamot 2022-10-15 2026-10-14
Kommunstyrelsen 2:e vice ordförande 2023-01-01 2026-12-31
Koncern- och Finansutskottet Ledamot 2023-01-01 2026-12-31