Förtroendevalda i Ånge kommun

Joakim Bäckström (vf)

Kontaktinformation

E-post:
joakim.backstrom@politikerange.se

Uppdrag (3 st)

Organisation Uppdrag Start Slut
Kommunfullmäktige Ledamot 2022-10-15 2026-10-14
Samhällsbyggnadsutskottet Ledamot 2023-01-01 2026-12-31
Kommunstyrelsen Ledamot 2023-01-01 2026-12-31