Förtroendevalda i Ånge kommun

Dennis Hjalmarsson (sd)

Kontaktinformation

E-post:
dennis.hjalmarsson@politikerange.se

Uppdrag (3 st)

Organisation Uppdrag Start Slut
Kommunstyrelsen Ersättare 2023-11-28 2026-12-31
Valnämnden Ledamot 2023-01-01 2026-12-31
Kommunfullmäktige Ersättare 2022-10-15 2026-10-14