Förtroendevalda i Ånge kommun

Elisabeth Larsson (c)

Kontaktinformation

E-post:
elisabet.larsson@politikerange.se

Uppdrag (3 st)

OrganisationUppdragStartSlut
Kommunfullmäktige Ledamot 2022-10-15 2026-10-14
Kommunstyrelsen Ersättare 2023-01-01 2026-12-31
Socialutskottet Ersättare 2023-01-10 2026-12-31