Mikael Granlund (s)

Kontaktinformation

E-post:
mikael.granlund@politikerange.se

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige Ersättare 2018-10-22 - 2022-10-14
Ånge Fastighets och Industri AB och Ånge Energi AB Ledamot 2019-06-15 - 2022-06-14