Förtroendevalda i Ånge kommun

Lisa Reiser (vf)

Kontaktinformation

E-post:
lisa.reiser@ange.se

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige Ersättare 2018-10-22 - 2022-10-14
Socialnämnden Ledamot 2020-02-25 - 2022-12-31