Björn Magnusson (c)

Kontaktinformation

E-post:
bjorn.magnusson@politikerange.se

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige Ersättare 2018-10-15 - 2022-10-14
Ånge Fastighets och Industri AB och Ånge Energi AB Ledamot 2021-02-22 - 2022-12-31