Förtroendevalda i Ånge kommun

Lars Åke Forslin (sd)

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragStartSlut
Kommunfullmäktige Ersättare 2022-12-07 2026-10-14
Valnämnden Ersättare 2023-01-01 2026-12-31