Förtroendevalda i Ånge kommun

Stig Malmberg (-)

Kontaktinformation

E-post:
stig.malmberg@politikerange.se

Uppdrag (3 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige 2:e vice ordförande 2018-10-15 - 2022-10-14
Kommunstyrelsen Ledamot 2019-01-01 - 2022-12-31
Kommunstyrelsens arbetsutskott Ersättare 2019-01-01 - 2022-12-31