Peter Edbom (sd)

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragPeriod
Bygg- och miljönämnden Ersättare 2021-02-22 - 2022-12-31
Kommunfullmäktige Ersättare 2020-12-22 - 2022-10-14