Förtroendevalda i Ånge kommun

Mikael Ahnström (s)

Kontaktinformation

E-post:
mikael.ahnstrom@politikerange.se

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige Ledamot 2018-10-22 - 2022-10-14
Socialnämnden Vice ordförande 2019-01-01 - 2022-12-31