Förtroendevalda i Ånge kommun

Sven Helmersson (m)

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige Ersättare 2021-06-23 - 2022-10-14
Tekniska nämnden Ledamot 2019-01-01 - 2022-12-31