Förtroendevalda i Ånge kommun

Eva Mörk-Månsson (s)

Kontaktinformation

E-post:
eva.mork-mansson@politikerange.se

Uppdrag (3 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige Ledamot 2018-10-15 - 2022-10-14
Kommunfullmäktiges valberedning Vice ordförande 2020-10-26 - 2022-10-14
Kommunstyrelsen Ersättare 2019-01-01 - 2022-12-31