Förtroendevalda i Ånge kommun

Per-Anders Andersson (s)

Kontaktinformation

E-post:
per-anders.andersson@politikerange.se

Uppdrag (3 st)

OrganisationUppdragPeriod
Bygg- och miljönämnden Vice ordförande 2019-01-01 - 2022-12-31
Kommunfullmäktige Ledamot 2018-10-15 - 2022-10-14
Kommunfullmäktiges valberedning Ordförande 2020-10-26 - 2022-10-14