Jessica Liivlaid (v)

Kontaktinformation

E-post:
jessica.liivlaid@politikerange.se

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige Ersättare 2018-10-15 - 2022-10-14
Utbildningsnämnden Ledamot 2020-11-30 - 2022-12-31