Förtroendevalda i Ånge kommun

Jan Filipsson (s)

Kontaktinformation

E-post:
jan.filipsson@politikerange.se

Uppdrag (3 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige Ledamot 2018-10-15 - 2022-10-14
Kommunstyrelsen Vice ordförande 2019-01-01 - 2022-12-31
Kommunstyrelsens arbetsutskott Vice ordförande 2019-01-01 - 2022-12-31