Elisabeth Larsson (c)

Kontaktinformation

E-post:
elisabet.larsson@ange.se

Uppdrag (3 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige Ledamot 2020-06-23 - 2022-10-14
Kommunfullmäktiges valberedning Ersättare 2020-06-23 - 2022-10-14
Socialnämnden Ersättare 2019-01-01 - 2022-12-31