Förtroendevalda i Ånge kommun

Mai Karlsson (vf)

Kontaktinformation

E-post:
mai.karlsson@politikerange.se

Uppdrag (3 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige Ledamot 2020-02-25 - 2022-10-14
Utbildningsnämnden Ersättare 2019-06-17 - 2022-12-31
Ånge Fastighets och Industri AB och Ånge Energi AB Ledamot 2019-06-15 - 2022-06-14