Dennis Hjalmarsson (sd)

Kontaktinformation

E-post:
dennis.hjalmarsson@politikerange.se

Uppdrag (4 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige Ersättare 2018-10-15 - 2022-10-14
Kommunstyrelsen Ersättare 2019-01-01 - 2022-12-31
Tekniska nämnden Ledamot 2019-01-01 - 2022-12-31
Valnämnden Ersättare 2019-01-01 - 2022-12-31