Linda Häreby (s)

Kontaktinformation

E-post:
linda.hareby@ange.se

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige Ersättare 2021-05-21 - 2022-10-14
Utbildningsnämnden Ledamot 2019-01-01 - 2022-12-31