Förtroendevalda i Ånge kommun

Gunnar Jansson (sd)

Kontaktinformation

E-post:
gunnar.jansson@politikerange.se

Uppdrag (4 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige Ersättare 2018-10-15 - 2022-10-14
Kommunfullmäktiges valberedning Ersättare 2018-10-15 - 2022-10-14
Socialnämnden Ersättare 2019-01-01 - 2022-12-31
Utbildningsnämnden Ersättare 2019-01-01 - 2022-12-31